Presto PV – sekční garážová vrata, dveře a ploty

Chraňte svůj pozemek kovaným plotem od nás

Jsme montážní firma, která vám zajistí ochranu pozemku i domova. Dodáváme a montujeme bezpečnostní dveře Sherlock i kované ploty a brány či předokenní rolety a markýzy. Dále prodáváme a instalujeme dálkově ovládaná průmyslová nebo sekční garážová vrata, nejrůznější vjezdové brány nebo závory.

tel:
+420 582 331 635
fax:
+420 582 331 635
e-mail:
presto@presto-pv.cz
web:
www.presto-pv.cz
  • Drozdovice 1044/34
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Garážová vrata Kované ploty Dveře SHERLOCK


Průmyslová a garážová vrata

Jsme montážní společnost, která zajišťuje dodávky průmyslových vrat i křídlových, rolovacích, výklopných nebo sekčních garážových vrat. Našim klientům nabízíme nezávazné zpracování rozpočtu na dodávku a montáž požadovaného typu zařízení. Jsme zároveň autorizovanou firmou pro sekční garážová vrata Trido a jejím regionálním zástupcem pro region Prostějovska. Proto svým zákazníkům můžeme nabídnout i zajímavé akce na její výrobky.

Vjezdové brány a závory

Kromě dodávky garážových vrat se věnujeme rovněž výrobě a montáži vjezdových bran. Ty nabízíme ve třech nejpopulárnějších variantách, tedy posuvné brány po kolejnici, zavěšené posuvné brány a křídlové brány. Naši klienti mohou vybírat z řady výplní a povrchových úprav nebo se rozhodnout, zda chtějí vrata s dálkovým ovládáním nebo bez. Dodáváme a montujeme také závory a parkovací systémy.

Kované ploty a kovářské brány a výplně

Jako přímý výrobci vjezdových bran jsme se rozhodli vyjít vstříc našim zákazníkům a zahájili jsme rovněž prodej nakupovaných kovářských prvků. Kované ploty nebo brány nakupujeme od několika zavedených dílem, a tak disponujeme kvalitním a širokým sortimentem. Proto jsme schopni sestavit výplně tak, aby byly k nerozeznání od pravých kovářských prací. Kované ploty nabízíme v mnoha variantách s nejrůznější výplní, zakončením i povrchovou úpravou.

Naše další služby pro bezpečí vašeho domova

Kromě plotů a vrat chránících pozemek dodáváme a montujeme rovněž bezpečnostní dveře Sherlock a předokenní rolety. Příjemné posezení na terase naopak zajistí markýza nainstalovaná naší firmou.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.